Батьки — досі на гойдалках, бо лавок немає

783 0

Ми у соцмережах:

Батьки — досі на гойдалках, бо лавок немає

Рівняни, чиї діти розважаються на відкритому майданчику у сквері на вул. Набережній, звикли сидіти на вільних каруселях та гойдалках. Адже за два роки існування майданчика там не поставили жодної лавки по периметру, щоб було де відпочити батькам та бабусям з дідусями. Майданчик зводила житомирська фірма, яка мала би передати його на баланс міста — щоб було кому доглядати майно. Але так цього і не зробила. Присісти й досі ніде. Бо найближчі лавочки аж біля Усті, а звідти за дітьми не встежиш. Сам майданчик так в експлуатацію і не здано, а частину гойдалок уже встигли поламати.

Олександр Третяк, міський голова Рівного:

— Найближчим часом виїдемо на той об’єкт і поглянемо, що там є зараз. Оскільки нині зима, погодні умови не дозволяють продовжувати роботи. Цим питанням має зайнятися управління капітального будівництва.

Володимир Ляшук, начальник міського УКБ:

— Справді, сквер на Набережній ще потребує чимало робіт, і дитячий майданчик досі не здано в експлуатацію. Я бачив фотографії, де дорослі сидять на каруселі. Але та фірма, що ставила цей дитячий майданчик, досі не передала його на баланс міста. Лавочки — недешеве задоволення. Всі ж розуміємо, якщо сьогодні просто отак поставимо — вночі хтось може й поцупити. І хто буде за це відповідальним? Але сквер і цей майданчик (як його частина) обов’язково будуть в переліку об’єктів, які ми запропонуємо до розгляду депутатам міськради на найближчій «бюджетній» сесії. Попередньо це питання ще будуть розглядати депутатські комісії. Після цього і стане відомо, яке конкретно фінансування нам дадуть. Ми виїдемо на місце, оцінимо, що саме там потрібно ще зробити, поремонтувати. Загалом маємо по місту понад 60 об’єктів, по яких ще потрібно проводити роботи.

Реконструкцію скверу на Набережній розпочали ще 2019-го. Тендер виграла житомирська фірма «Будівельна компанія Случ». Передбачалося, що загалом оновлення скверу коштуватиме майже 24 мільйони гривень і що його завершать за два роки. Та, кажуть, роботи затягнулися через недофінансування. Дещо все-таки зробили — переклали частину доріжок бруківкою, встановили нові ліхтарі, насадили кущів. Дитячий майданчик на Набережній з’явився у листопаді 2020-го. Але до порядку у сквері ще далеко: після кожної сильної зливи частина доріжок вкрита великими калюжами. А обходити баюри по газонах небезпечно для взуття — вони всіяні собачими екскрементами, адже окремого майданчика для вигулу псів так і не зробили, хоча це й планувалося.

Олена РАКС.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також