Батьки хворого новонародженого звинуватили вараських медиків у халатності (ВІДЕО)

5533 0

Ми у соцмережах:

Батьки хворого новонародженого звинуватили вараських медиків у халатності (ВІДЕО)

У Вараші батьки хлопчика, якому 9 місяців, вважають, що їхня дитина перебуває у важкому стані через халатність лікарів. Попри обвиття плоду пуповиною два рази вони наполягли на природних пологах. Тепер дитина має інвалідність.

 Про це йдеться в сюжеті «Рівне 1».

9-ти місячний Ромчик перебуває під киснем у обласній дитячій лікарні. Спастичний тетрапарез, псевдобульбарний синдром, симптоматична епілепсія, затримка стато-моторного розвитку та тяжке перинатальне ушкодження головного мозку, це ще не повний діагноз дитини. Батьки впевнені все через халатне відношення медиків до своїх професійних обов'язків. Мати хлопчика каже, ніяких проблем під час вагітності не було а лікарі запевняли, що вона повинна народити природнім шляхом, без хірургічного втручання.

Мати народжувала у Спеціалізованій медико-санітрній частині №3 у м. Вараш, після переходу закладу у комунальну власність тепер це Вараська багатопрофільна лікарня. 9-ти місячний Ромчик проходив обстеження в Сумах, Рівному, дитячій лікарні Охмадит. Скрізь фахівці наголошували на неврологічних проблемах, внаслідок саме ушкодженнях при народженні. Батько каже, йому відомі ще подібні випадки халатності медиків.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також