Батьки з Рівненщини шукали сина: заробітчанин повернеться додому через 22 роки

15495 0

Ми у соцмережах:

Батьки з Рівненщини шукали сина: заробітчанин повернеться додому через 22 роки

Уродженець Чернігівської області, котрий мешкав у Дубенському районі, незабаром обніме своїх рідних. Зі слів матері, 29-річний син виїхав у 1997 році на тимчасові заробітки за кордон і – пропав на 22 роки…

Батьки самотужки намагалися розшукати сина. І лише у 2005 році звернулися за допомогою до міліції.  Близько 15 років тривали пошуки.  Нещодавно надійшло повідомлення від  коменданта Бещадського відділу Прикордонної варти Республіки Польща, що розшукуваний чоловік знайшовся.  Наразі триває процедура реадмісії - передавання особи.  Невдовзі громадянин України повернеться до своєї держави, повідомляє управління ДМС у Рівненській області.

До речі, міграційна служба України - центральний компетентний орган, який реалізує міжнародні угоди про реадмісію.  Реадмісія (від англ. to readmit — приймати назад) застосовується до громадян договірних держав, громадян третіх держав та осіб без громадянства, яких виявляють на території договірних держав  за порушення законодавства щодо порядку прибуття, перебування або проживання на їх територіях. Нечасті випадки повернення громадян нашої держави з інших країн в порядку реадмісії, але цей один неординарний нещодавно і стався на Рівненщині.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також