Батьків - каратимуть, а дітям - допомагатимуть

1051 0

Ми у соцмережах:

Фото ілюстративне

Рейд «Урок»: дітей повернули до школи, а батьків притягнули до відповідальності.

На Рівненщині провели Всеукраїнський профілактичний захід «Урок», який відбувся у два етапи.

Під час першого етапу фахівці обстежували житлово-побутові умови проживання дітей у сім’ях, які перебувають у складних життєвих обставинах. Завданням другого етапу було повернення або влаштування дітей до навчальних закладів та установ соціального захисту дітей.

За словами начальника обласної служби у справах дітей Віктора Марчука, спеціалістами було виявлено 28 учнів, які не відвідували школи, профтехучилища та вищих навчальник закладів І-ІІ рівня акредитації.
Серед них - 18 дітей не приступили до навчання у зв’язку з невиконанням батьками своїх обов’язків. Ще четверо дітей самовільно залишили навчальні заклади.

Одинадцять дітей повернули до навчального процесу, ще 13 влаштували на навчання. А шестеро батьків притягнули до відповідальності. Під час обстеження 1306 дітей отримали фінансову та гуманітарну підтримку.

Прес-служба РОДА повідомляє, що у 2017 році під час проведення Всеукраїнського профілактичного заходу «Урок» на Рівненщині виявили 12 дітей, які з різних причин не приступили до навчання. Крім того, 482 дитини отримали допомогу.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також