Бердичів біжить? Усі біжать

811 0

Ми у соцмережах:

Фото Романа Цупрука

Понад двісті бігунів-аматорів взяло участь у 33-му забігові «Сильні духом», що відбувся у рівненському гідропарку. Крім представників Рівненської та сусідніх областей, на дистанціях 5, 10 та 21км змагалися бігуни з Одеси, Полтави, Києва, а також Білорусі та Ізраїлю. Втім, найбільше учасників, понад 20, приїхало побігати до Рівного з Бердичева.

— Можна припустити, що цього разу була рекордна кількість учасників, — розповів Сергій Ющишин, президент «Рівне раннінг клабу», який був організатором забігу. — Я не маю інформації про всі забіги, але за останніх років 15 це точно був рекорд. Якщо відверто, то мене здивувала така масовість. Ми взагалі не займалися його розкруткою. Інформацію про проведення оприлюднили за півтора тижня. А зрештою приїхало пів України. Можливо, це через те, що участь була безкоштовною.

— А з чим пов’язана така скромна розкрутка?

— Вирішив для себе зробити невелику паузу. Дуже багато сил віддав забігам у минулому році. Треба було виконати усі умови «Громадського бюджету», а це забирало багато часу. Тож вирішив, щоб в цьому році усе було спокійніше. Це стосується і майбутнього «Забігу у вишиванках», в якому хочемо ввести ліміт в 250 учасників, при цьому вишиванки не видавати. Це ж стосується напівмарафону на Покрову.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також