Бейсболісти збирають медалі і шукають гроші

1524 0

Юні рівненські бейсболісти 1998-2000 р.н. стали срібними призерами чемпіонату України. У фіналі, який проходив у Чернівцях, підопічні Володимира Судимака перемогли господарів, а також команди Донецької, Сумської та Одеської областей. У фіналі рівнянам протистояв їхній одвічний суперник — збірна Кіровоградщини, яка у підсумку і стала чемпіоном.

Юні рівненські бейсболісти 1998-2000 р.н. стали срібними призерами чемпіонату України. У фіналі, який проходив у Чернівцях, підопічні Володимира Судимака перемогли господарів, а також команди Донецької, Сумської та Одеської областей. У фіналі рівнянам протистояв їхній одвічний суперник — збірна Кіровоградщини, яка у підсумку і стала чемпіоном. Дев’ять юних рівненських бейсболістів потрапили до складу юнацької збірної України для участі у чемпіонаті Європи в Чехії. За словами п. Судимака, нині доводиться шукати кошти на цю поїздку. На кожного юного спортсмена, а це переважно діти з незаможних родин, потрібно 225 євро. Здобули медалі і рівненські дівчата-софтболістки. Команда «Західний вогонь» у чемпіонаті України стала третьою, пропустивши команди Кіровограда та Луганська. Загалом у чемпіонаті змагалося шість клубів, причому рівнянки були єдиними представницями Західної України. Усі три тури змагань проходили у Луганську. За підсумками чемпіонату трьох наших спортсменок (Юлію Міронову, Анну Марко та Лесю Кроку) включено до молодіжної збірної України для участі у чемпіонаті Європи, що відбудеться у серпні в Празі. Невдалим вийшов черговий тур для нашої чоловічої команди «Західний вогонь» у дивізіоні Б чемпіонату України. У Сімферополі рівняни, граючи молодіжним складом, тричі поступилися — 1:6, 5:6, 3:24. Наступні ігри підопічні Володимира Судимака зіграють 7-8 серпня у Рівному проти сумських «Воронів».