![Без бійок та хуліганства - як минула Різдвяна ніч на Рівненщині](/img/650/bez-biyok-ta-khulihanstva-yak-minula-rizdvyana-nic_20220107_4496.jpg)
Допомога поліцейських поки нікому не знадобилася, але вони продовжують посилено нести службу
Як повідомляють правоохоронці, святкові різдвяні богослужіння пройшли без порушень публічної безпеки та порядку - як у Рівному, так і по області. Працівники ГУНП та Управління патрульної поліції в Рівненській області, військовослужбовці Нацгвардії та члени громадських формувань забезпечували правопорядок біля майже 500 культових споруд Рівненщини.