Без олії. Є набагато безпечніший спосіб дістати зі шкіри кліща

13912 0

Ми у соцмережах:

Без олії. Є набагато безпечніший спосіб дістати зі шкіри кліща

Коли кліщ потрапляє на людину, він глибоко впивається в шкіру, щоб дістатися крові. Тож важливо його вчасно виявити та правильно знешкодити. Однак робити це потрібно так, щоб його частки не залишилися у шкірі людини.

Не варто висмикувати кліща, у шкірі можуть залишитися його частинки. В результаті це може призвести до зараження певними інфекціями або необхідності оперативного втручання, що також не дуже приємно.

Чи можна використовувати олію? Цей метод позбавлення кліща є старим і неефективним. Його суть полягає в тому, що змащений олією кліщ сам відпаде зі шкіри. Однак цілком імовірно, що станеться навпаки. Кліщ дихає задньою частиною свого тільця, тому від краплі олії він може задихнутися, але все одно залишитися в тілі. До того ж, розуміючи, що задихається, комаха злякається і випустить в організм господаря всі шкідливі речовини, які є в його системі травлення, і збудників інфекційних захворювань. Тоді укус принесе набагато більше турбот, ніж міг би.

Як правильно діставати кліща зі шкіри? Лікар рекомендує взяти звичайну медичну вату та змочити її будь-якою маззю. Далі вам потрібно просто витерти кліща круговими руками із сильним натисканням на те місце, де він сидить. Таким чином, кліщ вийде зі шкіри, і жодна його частка не залишиться усередині. Зауважте, що мазь потрібна не для того, щоб комаха сама відпала. Її слід використовувати, щоби не відірвати кліща від шкіри.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також