Безпрограшних лотерей не буває

1523 0

Працівники спецпідрозділу управління з боротьби з організованою злочинністю УМВС України в Рівенській області викрили злочинну групу, до складу якої входило понад 20 мешканців Рівенської, Житомирської, Миколаївської областей та Криму. Вони організували незаконне проведення розіграшу «безпрограшної лотереї» на Рівенщині та у Луцьку.

Групу затримали після чергового шахрайства на ринку в с.Любомирка Рівенського району. У зловмисників вилучили 1300 доларів, 188 гривень, мобільний телефон, лотерейні квитки, каталоги аудіо— та відеотехніки, яку пропонували як виграші, чисті бланки квитанцій для отримання виграшів. Порушено кримінальну справу. На сьогодні п’ять фактів шахрайства задокументовано. Сума збитку становить близько 10000 гривень.

— Встановлено, що злочинці діяли на території області уже протягом декількох років і в результаті їх діяльності потерпіло чимало громадян. Тому прохання до всіх мешканців Рівенщини, які потерпіли від шахрайства шляхом розіграшу «безпрограшних лотерей», звертатися до чергової частини УБОЗу на вул. Пушкіна, 4 у Рівному, — сказав в.о. начальника рівенського УБОЗу полковник Володимир Самолюк.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Коментарі (всі коментарі проходять модерацію)

Залиште вiдповiдь

Читайте також