Білорус зняв відео про те, чого не помічають рівняни

1399 0

Ми у соцмережах:

Білорус зняв відео про те, чого не помічають рівняни

Відео зняв білорус, блогер Dzimych Вяселы Неадэкват, який побував в Рівному десь у січні. Як виглядає, він прибув до нас із певною місією.

Приїхав, щоби розвінчати те, що про Україну говорить Бацька Лукашенка. Радіо Трек повідомляє, що відео цікаве й тим, що автор веде його чистою білоруською мовою, яку всі ми з вами прекрасно розуміємо, але… він дуже прикольно корчить гримаси й підмічає в Рівному те, чого ми часто не бачимо, або не вважаємо важливим. Наприклад, наш залізничний вокзал йому не сподобався категорично.  Зате сподобалися гарні вулиці і мости. Дуже сподобалися люди і те, що вони зранку всі п’ють каву. Просто на вулицях, а кава коштує на білоруські гроші якихось 90 копійок (або 10 грн по-нашому). Дуже потішило гостя з Білорусі, що в нас можна сім-картки для телефонів купувати де завгодно, скільки завгодно і… без паспорта. Такого, дійсно, вже немає в більшості країн Європи. В тому числі й в Білорусі.  Гість наш навіть заявив у кінці свого відео, що

«Із задоволенням поселився б у Рівному – гарному європейському місті, де кожен може заробити собі гроші, займаючись тим, чим він хоче і може» 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також