![фото ілюстративне](/img/650/bilshe-ne-z-kirilom-parafiyani-shche-trokh-sil-na-_20220703_5716.jpg)
Сьогодні відбулися загальні збори у трьох релігійних громадах.
У селі Смордва на Млинівщині прихожани Свято-Різдво-Богородичної церкви одноголосно вирішили змінити канонічну приналежність і перейти до Православної Церкви України.
Таке ж рішення, але переважною кількістю голосів, ухвалили у двох релігійних громадах області: у Свято-Кирило-Мефодіївській парафії в селі Берег Дубенського району та у Свято-Хресто-Воздвиженській парафії в селі Почапки Острозької ТГ.
Про це повідомляє у фейсбуці прес-служба Рівненської єпархії ПЦУ.