Більше півтисячі рівнян уже кілька місяців не можуть отримати паспорти

3217 0

Ми у соцмережах:

Більше півтисячі рівнян уже кілька місяців не можуть отримати паспорти

У Рівному є велика проблема із виготовленням паспорта громадянина України.

 Як розповіла для «РВ» рівнянка Галина Астапова, після одруження їй за місяць потрібно було змінити паспорт. Однак досі вона цього зробити не змогла:

- Два місяці тому я подала заяву в ЦНАП на отримання паспорта. Оскільки він мені потрібен був швидко, то я сплатила всю необхідну суму та стала чекати. Ніхто мене не попереджав, що можуть бути затримки. Але до цього часу паспорта отримати не вдалося. Кожного разу мені говорять різні виправдання. Спочатку говорили, що станок, який виготовляє паспорти, зламався. Потім говорили, що паспорта мені не зробили, бо в державі немає пластику. Тепер узагалі ніяких пояснень не надають. По факту я залишилася без документів. Через це маю цілу масу проблем.

Як нам вдалося дізнатися, в схожій ситуації, окрім Галини, опинилося ще близько 600 рівнян, які тепер не можуть отримати свої паспорти.

- Закордонний паспорт ми отримаємо із затримками, а з паспортами громадянина України, то взагалі проблеми. На початку червня нам привезли паспорти за заявами людей, які їх подали 7 квітня. І більше жодного паспорта ми не отримали. Міграційна служба нам абсолютно ніяк не пояснює те, що відбувається. Розумію обурення людей, бо це значні незручності, проте така ситуація по всій Україні, - говорить керівниця рівненського ЦНАП у Наталія Хомич.

На запитання про те, чому досі ЦНАП бере заяви і виписує рахунки людям, керівниця відповіла наступне:

- Ми не можемо відмовляти громадянам, які до нас звертаються.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також