«Більше зможу розказати після суду»: міського голову Рівного хочуть притягнути за корупцію

7407 0

Ми у соцмережах:

«Більше зможу розказати після суду»: міського голову Рівного хочуть притягнути за корупцію

Сьогодні вранці на 10-ту годину було заплановано засідання міського суду, на якому мав би бути присутній нинішній очільник міста Олександр Третяк. Національне агентство з питань запобігання корупції склало на нього три протоколи. Однак він на суд так і не прийшов. Каже, мав на те причину.

Сьогодні міський голова разом з депутатами працює у сесійній залі. Тож, користуючись нагодою, журналісти поцікавилися в Олександра Третяка щодо цієї справи: чи виправдані звинувачення і чи планує голова з'явитися на наступне засідання, яке буде в кінці квітня? Однак відповідь була лаконічною:

 - Повний і розширений коментар я зможу дати після судового засідання. Сьогодні є сесія, відповідно, судове засідання не могло бути з моєю участю. От і все. Ті припущення, або так звані ймовірності, вони є абсолютно безпідставними, - стверджує Олександр Третяк.

До слова, окрім сесії, міський голова мав ще й іншу причину не відвідати суд - адже сьогодні о 10-й ранку на майдані Незалежності прощалися з загиблим воїном Валерієм Поліщуком.

Нагадаємо, НАЗК склало на міського голову Рівного протоколи за адміністративні правопорушення. Йдеться про надбавки для керуючої справами міськвиконкому Марії Корнійчук, яка раніше була однією із спонсорів передвиборчої кампанії Олександра Третяка. Також Нацагентство зацікавило й преміювання самого міського голови.

Наступне судове засідання має відбутися о 14.00 27 квітня.

 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також