Біля хати Петріва уже продають квартири

3506 0

Ми у соцмережах:

Біля хати Петріва уже продають квартири

Навіть авторитет директора Рівненського драмтеатру Володимира Петріва не зміг зупинити забудовників. Два роки тому він виступав перед депутатами міської ради і просив зупинити будівництво біля його будинку на вулиці Павлюченка. Переконував, що поряд будують багатоповерховий будинок для продажу квартир. Його сусіди запевняли, що це буде родинний особняк. Однак з часом на місці котловану з’явився триповерховий будинок, в якому продають 28 квартир по 900 доларів за квадратний метр. У рекламі квартир, наче насмішкою зазначено, що у цього будинку «приємне сусідство». А на стіні новобудови відомий рівненський художник намалював патріотичний мурал — зобразив Тараса Шевченка зі словами: «Борітеся — поборете, вам Бог помагає!».

Володимир Петрів, депутат Рівненської облради:

— Скільки я натерпівся через це будівництво! Коли почав боротьбу із забудовниками, то на паркан мого будинку повісили невідомий пристрій. Оскільки була підозра, що це може бути вибухівка, то цей пристрій вночі знімали працівники ДСНС. Після цього за дивних обставин у мене згоріла дача. Я впевнений, що її навмисно підпалили. Цю дачу я будував багато років, усе робив своїми руками. Зараз вона стоїть спалена. Але й цього виявилося мало. Невідомі обмалювали хату різними нецензурними словами. Дуже швидко фотографії з обписаним фасадом мого будинку з’явилися в соціальних мережах. Тобто усе це робилося спеціально. Був ще випадок, коли в автомобілі моєї дружини виявилися підрізаними шланги, через це, коли вона була за кермом, відмовили гальма. Дякувати Богу, що через цей інцидент ніхто не постраждав.

Тоді, коли це будівництво тільки починалося, до нас на місце приїздила перевірка, яка виявила порушення під час будівництва. Але забудовник почав оскаржувати результати цієї перевірки. Ця справа й досі перебуває в судах. Паралельно з цим набудоване було узаконено через приватних реєстраторів. Впевнений, що цей будинок уже ніхто не розвалить. Бо квартири там активно продають.

Богдан СЛОНЕЦЬ.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також