Біля Києва збудують третій аеропорт

1626 0

Ми у соцмережах:

Фото ілюстративне

Міністерство інфраструктури планує до 2020 року побудувати у Білій Церкві міжнародний аеропорт для вантажних і пасажирських перевезень.

Про це йдеться в інвестиційному проекті, опублікованому на сайті відомства, повідомляє «Економічна правда».

Вартість проекту оцінюють у 52 млн євро.

Створення Міжнародного аеропорту "Біла Церква" з мультимодальною інфраструктурою для вантажних і пасажирських авіаперевезень, а також розвиток сучасного центру технічного обслуговування і ремонту повітряних суден є першим пунктом серед найбільш пріоритетних інвестиційних проектів в авіаційній сфері.

Згідно з документом, протягом 2018-2020 років планують реконструкцію аеродрому, будівництво перону та мультимодального вантажно-логістичного комплексу, а також пасажирського терміналу.

Крім того, проектом передбачено будівництво спецбудов для ведення аеропортової діяльності, установка радіотехнічного обладнання, засобів посадки та світлосигнальної системи, створення системи водовідведення, очисних споруд, установка огорожі, сигналізації, придбання техніки та обладнання для утримання ВПС, будівництво ангарів.

Серед можливих джерел фінансування - гроші з міського, обласного, державного бюджетів, кошти приватних інвесторів, пільгове кредитування, гранти від міжнародних фінансових організацій.

Раніше в презентації "Авіаційна транспортна стратегія України до 2030 року", розміщеній на сайті Мінінфраструктури, йшлося про необхідність розвитку аеродромів Гостомель, Житомир, Ніжин і Біла Церква для лоукост-перевезень пасажирів до Києва, а також прилеглих населених пунктів.

 

 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також