Біля лікарні Рівного пропонують звести 4-рівневу парковку

788 0

Ми у соцмережах:

фото ілюстративне

У Рівному триває опрацювання проєктів, які подали на Громадський бюджет.

 Вадим Гоголь подав ідею будівництва багаторівневої парковки біля терапевтичного корпусу міської лікарні.

Той вказав, що вартість проекту становить - 1 мільйон гривень. Однак і додав, що цих грошей не вистачить, тому натякнув, що потрібне залучення інвестора.

- По території міської лікарні, що на вулиці Карнаухова, в денний час майже неможливо проїхати каретам швидкої допомоги. Все запарковано автомобілями. Їх стає все більше і більше. Пропоную допомогти лікарні побудувати багаторівневу парковку біля терапевтичного корпусу. А на територію лікарні пропускати тільки службові авто та швидкої допомоги, - переконує автор проекту.

На цей проект уже зреагував завідувач відділення фізіотерапії центральної міської лікарні Рівного Петро Важовський у Facebook:

 

- Переглянув проекти з галузі охорони здоров`я, які подавалися на громадський бюджет Рівного. Здивуванню не було меж. На території центральної міської лікарні пропонується будівництво багаторівневої парковки для автомобілів за супер фантастичною ціною. Вдумайтесь, за 35 тисяч $ дорослі люди планують побудувати надміцну складну конструкцію на ЧОТИРИ поверхи! Ще один проект а-ля Нью Васюки! Саме цікаве, що проект не відхилили, він перебуває на розгляді і доопрацюванні. На мою думку цей проект і переможе, бо залучаючи на будівництво додаткові кошти, можна накосити стільки зелені!

 

 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також