![Біля підстанції в Рівному влаштували сміттєзвалище](/img/650/bilya-pidstantsii-v-rivnomu-vlashtuvali-smittezval_20230320_2655.png)
У Рівному поблизу трансформаторної підстанції влаштували сміттєзвалище.
Про це повідомили інспекторам із благоустрою, які встановили відповідальну особу з утримання в належному стані прилеглої території.
На громадянина склали протокол про притягнення до адміністративної відповідальності (штраф за вказане порушення передбачений ст.152 Кодексу України про адміністративні правопорушення й становить від 340 до 1700 грн).