Біля школи Зайдель ставить не хату, а котедж?

3364 0

Ми у соцмережах:

Біля школи Зайдель ставить не хату, а котедж?

Під вікнами гуманітарної гімназії на вулиці Софії Ковалевської директор «Рівненської будівельної компанії» Ігор Зайдель мав побудувати собі приватний будинок. Саме на таке будівництво чоловік отримав дозвіл міськради. Проте замість хати на одну сім’ю бізнесмен почав зводити споруду, більше схожу на котедж для кількох родин.

Ігор Зайдель нещодавно просив у міської ради додатково виділити йому ще близько двох соток землі поряд з будівництвом. Депутати відмовили, а міський голова Володимир Хомко заявив: котедж на кілька секцій на вулиці Ковалевської зводять незаконно.

Володимир Хомко, міський голова:

— Підприємець узяв документи на будівництво приватного будинку, а насправді будує таунхаус. Адже розмір будівлі для приватного будинку надто великий. Побачивши, до чого усе йде, я послав туди нашу будівельну інспекцію. Тепер він хоче взяти ще одну невелику земельну ділянку. Очевидно, побудує ще одну секцію таунхаусу. Хоч там немає місця ні на дитячий майданчик, ні на парковку для авто.

Микола Дядюсь, начальник міського управління ДАБК:

— У підприємця є дозвіл на будівництво приватного житлового будинку. Ми розпочали перевірку. Але будівництво поки не рухається. Думаю, через холод. Зараз важко сказати, чи виходить об’єкт за межі будівельного паспорта. Тому ми поки наглядаємо за будівництвом. Як тільки забудовник порушить закон, буде відповідна реакція з нашого боку.

Богдан СЛОНЕЦЬ.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також