![Біля Володимирця вшанували жертв нацистського Голокосту](/img/650/bilya-volodimirtsya-vshanuvali-zhertv-natsistskoho_20230127_2905.jpg)
Сьогодні світ згадує жертв Голокосту, який під час Другої світової війни забрав життя мільйонів євреїв.
Не оминула ця трагедія і Володимирецьку громаду. 28 серпня 1942 року нацисти убили в урочищі Смолярня, що біля Володимирця в напрямку села Жовкині, близько 3000 євреїв, яких зігнали з усієї округи.
На місці масового поховання нині встановлено меморіальний камінь.
У пам’ять про жертв Голокосту до меморіального каменю поклали квіти секретар Володимирецької селищної ради Юрій Блищик, голова Вараської районної ради Ярослав Березюк та заступник начальника Вараської РВА Олександр Гузич.