Бий у свої, щоб чужі боялись!

1936 0

Прикрим для рівненських вболівальників вийшов черговий матч МФК «Рівне» у вищій лізі. Прикрий двічі. Не лише тим, що програли своєму турнірному сусідові одеському «Марріону» — 1:2. А ще й тим, що вирішальний гол за три хвилини до завершення гри забили у свої ворота, змарнувавши перед тим чимало нагод забити у ворота суперника.

Прикрим для рівненських вболівальників вийшов черговий матч МФК «Рівне» у вищій лізі. Прикрий двічі. Не лише тим, що програли своєму турнірному сусідові одеському «Марріону» — 1:2. А ще й тим, що вирішальний гол за три хвилини до завершення гри забили у свої ворота, змарнувавши перед тим чимало нагод забити у ворота суперника. — Не можу сказати, що наша перемога сьогодні була закономірною, — сказав після гри наставник одеситів Ігор Калінін. — Так, у нас була деяка перевага в організації гри, але загалом грало дві рівні команди. Нам більше пощастило у завершальній стадії. — Гра вийшла напруженою, видовищною, ми проявили велике бажання перемогти, але не вистачило реалізації, — говорить головний тренер МФК «Рівне» Юрій Баховський. — І перший гол з центру майданчика, і другий — у свої ворота були дуже прикрими. Звісно, так помилятися не можна. Але те, що на відміну від початку сезону ми вже даємо бій сильним командам, не може не радувати. Отож МФК «Рівне» так і продовжує посідати 13-те місце серед 15 команд вищої ліги. Наступну гру рівняни проведуть у неділю в Єнакієвому.