Бізнес США готовий підтримувати громаду Рівного

372 0

Ми у соцмережах:

Бізнес США готовий підтримувати громаду Рівного

Секретар Рівненської міської ради Віктор Шакирзян підписав Меморандум про співпрацю з Azstar Business Management Co.

Це безпрецедентна подія, адже вперше такого рівня компанія, яка об'єднує провідний бізнес США, розпочинає співпрацю з громадами в Україні.
 

- Ми не випадково обрали Рівне, адже презентували в США фільм "Життя на межі", режисером якого є український ветеран, родом з Рівного Павло Пелешок, - говорить Роман Калниболоцький, представник Azstar Business Management Co. - Сьогодні ми підписали Меморандум, а далі зберемо потреби, які є першочерговими для громади Рівного, підтримки військових і будемо всіляко допомагати закривати усі запити. Мова йде не тільки про фінансову допомогу, а і підтримку товарами, в яких є та буде потреба.

Наше місто має позитивний досвід співпраці з різноманітними міжнародними фондами. Всі проекти, які розпочинали було реалізовано повністю. Тому іноземні партнери готові допомагати саме територіальній громаді Рівного.

- Нам надзвичайно важливо знати та відчувати підтримку світу в цей складний час війни. Сьогодні - це відправна точка нашої співпраці з американським бізнесом, яка буде підтверджена конкретними справами та допомогою для громади, - говорить секретар Рівненської міської ради Віктор Шакирзян. - Я розповів про ті потреби, які зараз мають наші ЗСУ, вимушені переселенці громади й вірю, що Azstar Business Management Co допоможе їх закрити. Адже зараз всі наші зусилля направлені на підтримку військових та тих людей, хто мусить через війну починати життя спочатку.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також