БК «Рівне» продовжує безпрограшну серію

713 0

У Луцьку відбувся повторний баскетбольний матч у рамках третього туру чоловічої Вищої ліги. Зустрічалися не лише принципові суперники, а лідери групи.

Якщо у вчорашньому матчі луцьким баскетболістам вдалося нав’язати рівнянам безкомпромісну боротьбу і перевести її в овертайм, то на недільну гру сил не вистачило.

Рівняни забезпечили перемогу у матчі ще в першій десятихвилинці, вигравши її з рахунком 22:12. Щоправда другу чверть гри виграла команда луцького університету — 26:20. Та подальший перебіг матчу довів повну перевагу БК «Рівне». Третя чверть залишилася за рівнянами — 19:12, а остання десятихвилинка завершилася внічию — 15:15. У підсумку БК «Рівне» здолав «Старий-Луцьк-Університет» з рахунком 76:65.

Після трьох турів рівняни одноосібно посідають першу сходинку у другій групі Вищої ліги, маючи в активі шість перемог і нуль поразок.