Баскетбольні клуби “Рівне” та “Валенсія” підписали меморандум про співробітництво

575 0

Ми у соцмережах:

Баскетбольні клуби “Рівне” та “Валенсія” підписали меморандум про співробітництво

Спільна організація літніх баскетбольних таборів для дітей, підтримка молодих баскетболістів, організація змагань, підготовка спортивних спеціалістів і менеджерів – це лише декілька із напрямків, в яких буде співпрацювати БК “Рівне” та один з провідних клубів Європи БК “Валенсія” з Іспанії.

Напередодні Меморандум про співробітництво в сфері професійного баскетболу між Баскетбольним клубом «Рівне» і Баскетбольним клубом «Валенсія» (місто Валенсія, Іспанія) погодили та підписали Президент БК “Рівне” Сергій Ліщук та віце-президент БК “Валенсія” Франциско Рага.

Звісно, що такі дружні та ділові стосунки між клубами склалися завдяки президенту БК “Рівне” Сергію Ліщуку, який є визначною постаттю не лише у рідному місті, але й живою легендою баскетболу у Валенсії, де він провів багато успіших років за місцевий клуб як гравець.

Сам Сергій Ліщук каже, що підписання даного меморандуму – це не кінцева мета, а навпаки, лише старт і початок шляху у міжнародній співпраці між двома клубами: “Ще на початку створення БК “Рівне”, я казав, що маю багато ідей для популяризації та розвитку баскетболу, які я почерпнув граючи в Іспанії. Зараз же, підписанням цього меморандуму, ми наші дружні ділові стосунки оформили офіційно. Наступний крок – це вже конкретна реалізація спільних ідей, заходів та обмін досвідом. На скільки я знаю, подібного досвіду  і таких міжнародних партнерів в українських баскетбольних клубів ще не було”.

Меморандум передбачає співпрацю в таких напрямках співробітництва, як: співпраця з організаційних та юридичних питань у сфері професійного баскетболу; спортивна наука, технології та інфраструктура професійного баскетболу; спортивна медицина; організація спортивних змагань з баскетболу; підтримка молодих баскетболістів; боротьба проти застосування допінгу в професійному баскетболі; запровадження програм підтримки та розвитку баскетболу; підготовка спортивних спеціалістів і менеджерів з баскетболу; участь жінок у баскетболі.

За взаємною згодою сторін, співпраця може розвиватися і в інших напрямах.  Конкретна реалізація меморандуму відбуватиметься наступними заходами: проведення консультацій; обмін спеціалістами, технічним персоналом, експертами тощо з метою взаємного навчання та обміну досвідом; співробітництво в підготовці технічного, тренерського та адміністративного персоналу по баскетболу; участь спортивних делегацій кожної із сторін у змаганнях та/або навчально-тренерській діяльності, організованій іншою стороною; організація літніх баскетбольних таборів для дітей; участь у курсах, семінарах, симпозіумах та конференціях, які проводяться кожною із сторін і становлять взаємний інтерес.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також