Благодійниця подякувала рівненському лікарю, який врятував її у дитинстві

2414 0

Ми у соцмережах:

Благодійниця подякувала рівненському лікарю, який врятував її у дитинстві

Лікар-травматолог з Рівного Іван Чеверда нещодавно відсвяткував своє 80-річчя.

Як розповіла очільниця благодійного фонду “Скарбниця надії” Мар’яна Рева, чоловік повернувся до роботи і до нього вже сформувалася черга на операції.

За словами жінки, колись медик врятував і її:

- Це лікар, який витягнув мене з того світу і кілька років складав мою ногу, щоб я могла не просто ходити, а відчувати себе повноцінною людиною. У радянські часи коли всі мали бути задоволені медициною і ніби як все було в лікарні, Іван Степанович не боявся давати моєму татові список ліків і говорити "шукайте, бо тільки це її врятує". Тоді, коли в лікарню пускали батьків лише один раз на день, він дав моїй мамі пропуск на відвідування чотири рази на день зі словами "твоя справа її годувати".

Мар’яна Рева також пригадує, як лікар ніс її на руках в перев`язочну, витирав сльози і заходив в палату зі словами "де там моя землячка через гори?"

- Ці спогади з дитинства назавжди. Його завжди молодий голос - він не змінюється з роками. Його золоті руки і світлий розум далі працюють щодня, оперуючи і складаючи докупи малих і великих. Дякую Вам, лікарю. Многая літ Вам у здоров`ї, бадьорості та радості!
 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також