![Листки непрацездатності надійдуть на Рівненщину цього тижня](/img/650/blanki-listkiv-nepraezdatnosti-nadiydut-na-rivnens_20210803_4772.jpg)
На Рівненщині очікують, що надійде 120 тисяч бланків.
Перший заступник голови Рівненської ОДА Сергій Подолін повідомив під час брифінгу, що бланки листків непрацездатності надійдуть в область вже цього тижня.
Вже профінансовано заяви, які надійшли до фонду соціального страхування до 8 червня
Нагадаємо, цьогоріч бланки для лікарняних закінчилися на Рівненщині ще у березні. Пацієнтам медзакладів видавали тимчасові довідки, які згодом треба буде обміняти на бланки листків непрацездатності.