Сім закладів у Вараському районі закриють через невакцинованих вчителів

1015 0

Ми у соцмережах:

Сім закладів у Вараському районі закриють через невакцинованих вчителів

Керівникам закладів навчальних закладів Рафалівської громади було запропоновано запровадити дистанційну форму навчання там, де рівень вакцинації освітян складає менше 80% .

 Таке рішення прийняли на засіданні Комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, повідомляє Вараська міська рада.

Відтак, із 20 вересня Рафалівський ліцей, Рафалівський Петропавлівський ліцей і його структурні підрозділи: Суховільська початкова школа, Рафалівська початкова школа, рафалівський заклад дошкільної освіти "Сонечко", Рафалівський центр дитячої та юнацької творчості, Рафалівська дитяча музична школа переходять на онлайн-навчання.

Водночас, форма навчання у Лозківській гімназії не зазнає змін - у навчальному закладі вакциновано більше 80% вчителів.

Також у Полицькій громаді Вараського району із 14 вересня навчальний заклад Полицька ЗЗСО-I-III ст. працює дистанційно, у зв’язку з великою кількістю хворих на COVID-19 та малим відсотком вакцинованих освітян.

До слова, окрім шкіл Рафалівської громади у списку на онлайн-навчання заклади таких громад: Повчанської Дубенського району; Рівненської, Корецької, Великоомелянської, Дядьковицької, Зорянської, Малинської, Шпанівської, Гощанської громад Рівненського району; Рокитнівської, Березівської, Старосільської, Вирівської громад Сарненського району.

 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також