Бої за виживання

1536 0

Чергові два матчі рівненський «Пульсар» проводив на виїзді у Дніпродзержинську та Сімферополі проти своїх турнірних сусідів у чемпіонаті Суперліги клубів «Дніпроазот» та «Грифони».

Матч на берегах Дніпра для обох колективів мав неабияке значення, адже у попередніх шести поєдинках чемпіонату ні «Дніпроазот», ні «Пульсар» не розжилися на перемоги. Втім, усупереч сподіванням, інтриги не вийшло. Судячи з рахунку, господарі виявилися на голову сильнішими за рівнян — 93:67 (24:13, 27:16, 20:19, 22:19). Їхні легіонери Карим (26 очок), Умбрашко (17), Мортон (16) та Габранс (15), плюс екс-»пульсарівець» Сокур (10) виграли кожну із чвертей. У нас же зусиль Улянка, Полторацького (по 15 очок) та Дубнюка (13) виявилося недостатньо. По завершенні гри старший тренер «Пульсара» Михайло Переверзій офіційному сайту БК «Дніпроазот» розповів: — Повністю програли підбір, особливо у першій половині на своєму щиті, що й позначилося на очках. Крім того, не забили катастрофічно багато м’ячів — очків тридцять точно. Не раз м’ячу не було куди подітися, але у кошик він не влітав. З дальньої дистанції теж нічого не змогли забити. Все це й визначило результат. У Сімферополі «Грифони» та «Пульсар» проводили кубковий поєдинок. Після кількамісячної заборони кримчанам знову дозволили грати у себе вдома. Перевагою власного майданчика сімферопольський клуб скористався сповна — 71:63 (17:18, 24:15, 17:15, 13:15 ). Варто зазначити, що за дві з половиною хвилини до завершення матчу рівняни відставали лише на три очки, але наздогнати «Грифонів» вони так і не змогли. Поквитатися з кримською командою «Пульсар» зможе вже найближчої суботи. У Рівному ці команди проведуть матч в рамках чемпіонату. І знову дилема — хтось має здобути перший виграш.