Боксер Котельник в облраду приходить раз на рік

2372 0

Ми у соцмережах:

Боксер Котельник в облраду приходить раз на рік

Лише троє депутатів обласної ради — Валентин Крока, Віктор Ольховик та Степан Павлюк — упродовж двох років були присутні на усіх сесіях та засіданнях комісій. А найменше бачили в Рівненській облраді депутата від "Свободи", який живе у Львові, боксера Андрія Котельника...

боксер котельник

Андрій Котельник
Завжди у сесійній залі останні два роки були також депутати Михайло Кириллов, Олег Скороход. Валерій Богородицький, Василь Веляник, Михайло Вервега, Григорій Мініч та Юрій Сосюк були на всіх засіданнях у 2014-му. О ось Анатолій Юхименко, Світлана Сад, Алла Черній, Ніна Путіліна, Галина Кульчинська, Руслан Сивий, Георгій Лебедюк, Петро Головайчук та Йосип Гаврищак у 2014 році почали пропускати сесії, тоді як у попередньому році були присутні на усіх засіданнях. Навіть третину засідань сесій торік не відвідали Володимир Бондаренко, Юрій Кічатий та Данило Корилкевич. Щодо засідань постійних депутатських комісій, то торік на жодному не було депутатів Павла Павлишина та Володимира Бондаренка. Не часто були й депутати Василь Берташ, Анатолій Юхименко, Андрій Філімонюк, Віктор Кривун та Петро Головайчук. Якщо ж проаналізувати, яка із фракцій обласної ради була найсумліннішою, то найбільше пленарних засідань відвідали члени «Сильної України», а найчастіше брали участь у роботі депутатських комісій члени Всеукраїнського патріотичного союзу. А от фракція «Свободи» виявилась найменш дисциплінованою. Окрім того, понад 40% засідань прогуляли позафракційні депутати, обрані на мажоритарних округах. Степан Молчан, голова постійної комісії обласної ради з правових питань, гласності, депутатської діяльності, етики та регламенту:
— Регламент обласної ради передбачає, що депутати повинні ходити на засідання сесій та постійних комісій, але будь-якого покарання за те, що вони цього не роблять, немає. На комісії ми розглядали питання, що депутати прогулюють, звертали увагу керівників фракцій на неприпустимість цього і просили, щоб вони вплинули на депутатів. Як на мене, якщо депутат не відвідує засідання сесій та постійних комісій, то його мали би позбавляти мандата. Окрім того, виборці повинні мати право відкликати свої голоси за депутата-мажоритарника, який не виконує своїх обов'язків.
Алла САДОВНИК.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також