![Боксер приїхав на ринг у Рівне з передової](/img/650/bokser-priikhav-na-rinh-u-rivne-z-peredovoi_20221026_3190.jpg)
Нещодавно у Рівному завершився чемпіонат України з боксу серед чоловіків віком до 22 років. На ньому 1 місце здобув 22-річний боксер Ілля Тогобицький, який півроку був на передовій. Спочатку навіть чути нічого не хотів про змагання. Казав – повернеться у бокс тоді, коли Україна здобуде перемогу. Втім, тренери - батько з сином Валерій та Богдан Даниленки - вмовили спортсмена. А тоді Іллю відпустили готуватися до змагань.
- Наша школа боксу разом із вихованцями і тренерами у березні переїхала до Рівного. Ілля тоді був на фронті. Не знаю, чи є ще такі спортсмени, які приїхали з передової, потренувалися місяць і перемогли. Гордість переповнює! - розповів його тренер Валерій Даниленко.
Після вдалого виступу Ілля поїхав у рідний Харків. Але вже невдовзі повертається у Рівне, аби готуватися до нових перемог, повідомив начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль.
Ілля Тогобицький - Чемпіон Європи серед молоді, фіналіст Чемпіонату світу серед молоді і дворазовий чемпіон України.