Раймундас Плукас, тренер, м. Лієпая (Латвія):
— Ми давно хотіли приїхати до України на турнір. Наші литовські друзі з Каунаса сюди неодноразово приїздили, ось цього разу і ми вирішили до них приєднатися. Тут дуже хороші боксери, тренери. Команда Рівного десь 20 років тому теж до нас в Лієпаю приїздила на турнір, тепер тодішні боксери вже тренери. Приємно було знову зустрітися.
Володимир Соколовський, президент обласної федерації боксу:
— Щороку ми намагаємося запросити на цей турнір іноземців, нашим боксерам потрібен міжнародний досвід, а в нас з цим проблема. Ми маємо кількох боксерів, що виступають на міжнародному рівні, тож їм ці змагання дуже потрібні.
У підсумку представники Рівненщини виступили доволі впевнено, здобувши шість перших місць з п’ятнадцяти вагових та вікових категорій, в яких було розіграно медалі.






