Боксерки здобули європейські медалі

1620 0

Рівнянки Анастасія Станкевич та Анна Білоус повернулися з медалями з молодіжного чемпіонату Європи з боксу, що пройшов в італійському місті Асізі. Обидві наші спортсменки провели по два поєдинки, в яких раз перемогли, а раз програли. Втім, нагороди у спортсменок різні. У 18-річної Насті, в якої у категорії до 81 кг учасниць було менше — "срібло", а в 16-річної Ані (до 69 кг) — "бронза". Готували боксерок, відповідно, Олександр Мартиненко та Юрій Марчишин.

БОКС1

Анна Білоус (ліворуч)
Анастасія Станкевич, срібна призерка чемпіонату Європи: — У першому бою я технічним нокаутом перемогла азербайджанку. А от у фіналі було складніше. Представниця Росії була шульгою. Це для мене нове, адже я не звикла боксувати проти ліворуких, тож програла за очками. В будь-якому разі для мене це крок вперед, адже це були мої перші міжнародні змагання за півтора року, коли я прийшла у бокс. Буду займатися далі, щоб потрапити на Олімпійські ігри. Це моя мрія. Анна Білоус, бронзова призерка чемпіонату Європи: — Для мене у боксі це були усього треті змагання, причому перші міжнародні, а тому, зрозуміло, хвилювалась. Рівень суперниць був високим. У першому поєдинку я за очками перемогла хорватку, а от у півфіналі поступилася німкені. У мене через два зауваження зняли бали. Для того, щоб розвиватися, потрібно проводити більше спарингів, але дівчат спаринг-партнерів в області немає, тому потрібно більше їздити на різні турніри. Сподіваюся, що наступного року я зможу потрапити на чемпіонат світу, принаймні це моя найближча мета. Юрій Марчишин, тренер: — Протягом минулого навчального року у нас була проведена кропітка тренувальна робота. На жаль, двох офіційних стартів, в яких брали участь дівчата, замало. Все ж таки тренування з хлопцями — це не те. Поїхати до Італії дівчатам було не так вже й просто. Гроші на переліт дав Держкомспорт, а от кошти на розміщення, харчування, добові доводилося шукати самотужки. Добре, що знайшлися хлопці, які раніше займалися в нашому залі, і допомогли дівчатам поїхати на змагання. Тепер попереду чемпіонат світу. Сподіваюся, що Настя та Аня продовжуватимуть працювати і в наступному році зможуть проявити себе ще краще.