Борці з шести країн — на рівненському килимі

1407 0

Юні борці з Німеччини, Росії, Білорусі, Польщі, Литви та України, загалом 256 учасників, завітали до Рівного для участі в четвертому турнірі на призи президента обласної федерації греко-римської та вільної боротьби Олександра Корунова. У підсумку найуспішніше виступили представники російського міста Владімір, які здобули п’ять золотих медалей. Три «золота» в активі костопільчан — Романа Пацурківського, Сергія Прокоповича та Олексія Васильця. Умовне третє командне місце розділили збірні Литви та Білорусі, які виграли по два перші місця. Також варто відзначити рівнянина Богдана Кабина, який теж став переможцем.

Юні борці з Німеччини, Росії, Білорусі, Польщі, Литви та України, загалом 256 учасників, завітали до Рівного для участі в четвертому турнірі на призи президента обласної федерації греко-римської та вільної боротьби Олександра Корунова. У підсумку найуспішніше виступили представники російського міста Владімір, які здобули п’ять золотих медалей. Три «золота» в активі костопільчан — Романа Пацурківського, Сергія Прокоповича та Олексія Васильця. Умовне третє командне місце розділили збірні Литви та Білорусі, які виграли по два перші місця. Також варто відзначити рівнянина Богдана Кабина, який теж став переможцем. Наступні серйозні борцівські змагання на Рівненщині відбудуться 1-3 березня. У Костополі пройде відбірковий турнір до перших юнацьких Олімпійських ігор у Сінгапурі. Тим часом юніорська збірна Рівненщини з греко-римської боротьби успішно виступила в Маріуполі на Кубку України, посівши командне третє місце. За словами секретаря обласної федерації греко-римської та вільної боротьби Петра Нагорного, такого успіху в наших борців ще не було, кадети третіми ставали, а ось юніори — вперше. Срібну медаль на Кубку здобув Валентин Луцовяк, бронзові — Олександр Старовойт та Максим Регеза, п’ятими були Павло Белаш, Віталій Ставський та Микола Гусар. Усі спортсмени — з Костополя, вони є вихованцями ОШВСМ, готували їх до змагань тренери Сергій Захожий та Петро Нагорний.