Байрактар та Джавеліна з’явилися на фермі на Дубенщині

2715 0

Ми у соцмережах:

Байрактар та Джавеліна з’явилися на фермі на Дубенщині

Турецькі безпілотники “Байрактар ТБ2” та американські переносні протитанкові ракетні комплекси FGM-148 “Джавелін” неабияк допомогли українській армії у знешкодженні ворожої російської техніки. На честь цього озброєння складають пісні та вірші та називають тварин (собак, мешканців зоопарків). Нещодавно свої Байкрактар та Джевеліна з’явилися на Рівненщині.

Так назвали телят на сімейній фермі “Молочний край”, повідомляє SEEDS.

Загалом з 24 лютого на фермі у селі Мирогоща.з’явилося 6 теляток. З початку війни брат господарки ферми Марії Правдюк запропонував її родині переїхати до Польщі. Утім, вон відмовилися та залишилися вдома, щоб доглядати за господарством.

Власники ферми, родина Правдюків, допомагають місцевій громаді та військовим.

- Понад 300 літрів молока фермери віддали безкоштовно для жінок, які готують на потреби армії – це і молоко, і кисломолочний сир, і кефір. А ще для випічки військовим сім’я Правдюків надавала цукор, яйця, олію. Окрім продуктів Маша Правдюк збирає одяг своїх дітей, щоб завезти в місто, де збирають для тих, кому він зараз необхідний, – повідомили на Facebook-сторінці проєкту “Сімейні молочні ферми”, до якого входить господарство “Молочний край”. 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також