Бракує водіїв: так в управлінні транспорту Рівного реагують на петицію про продовження руху маршруток

3104 2

Ми у соцмережах:

фото - IpNews

У вівторок, 9 липня, на сайті міської ради з’явилася петиція з проханням продовжити час руху громадського транспорту до півночі. А також розробити нові маршрути громадського транспорту за тими напрямками, які досі не обслуговуються, переглянути схеми руху чинних маршрутів громадського транспорту та змінити їх відповідно до потреб рівнян.

Автор петиції Роман Марков у зверненні пише:

Після 20:00 на вулиці Корнинську, Новодвірську, у район колишнього Тинного, у напрямок Бармаків громадським транспортом дістатися неможливо. А напрямок району «Агропереробки» взагалі не обслуговується громадським транспортом.

За тиждень петиція набрала 170 підписів. Ми запитали в начальника управління транспорту в Рівному Віталія Миронюка, чи є можливість продовжити час руху громадського транспорту до опівночі та розробити нові маршрути:

У нас не вистачає водіїв. Ми думаємо над тим, як хоча б до 22:00 забезпечити нормальний рух транспорту. А ті, що до півночі десь гуляють, то нехай на таксі добираються додому. Водіїв не вистачає через те, що всі пороз’їжджалися по заробітках, де більше платять. Зараз середня заробітна плата водіїв маршруток від шести тисяч гривень, проте все залежить від кількості годин.

Зокрема, водії маршруту №53 отримують близько 10 тисяч гривень. Водій цього маршруту Віталій Повар розповів, що на їхньому маршруті водіїв поки вистачає, але на інших –ситуація гірша. Сума заробітної плати залежить не тільки від кількості відпрацьованих годин, а й від кількості пасажирів за день. Буває їх зовсім мало, тому й заробітна плата,відповідно, менша.  


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також