Брат просить, щоб вулицю у Рівному назвали іменем загиблої сестри-Героїні

9661 0

Ми у соцмережах:

Брат просить, щоб вулицю у Рівному назвали іменем загиблої сестри-Героїні

Марія Власюк була старшим сержантом медичної роти 80 ДШБ. Загинула на Луганщині, рятуючи життя українських військових.

Іван Власюк подав електронну петицію міському голові Рівного, в якій просить назвати одну з вулиць у пам'ять його героїчної сестри - уродженки села Бистричі з Березнівщини.

 - Прошу прийняти мою петицію в справі перейменування вулиці іменем моєї сестри. Вона є з Рівненської області. Вона відпочатку АТО була в гарячих точках, і відпочатку вторгнення повномаштабної війни з РФ. Вона відала своє життя за наш мир над головою. Вона була найсміливішою і вона це найбільш заслужила, - написав брат.

Щоб міський голова розглянув петицію, вона має назбирати на свою підтримку щонайменше 250 голосів. Наразі за неї проголосували уже 69. Підтримати цю ідею можна буде ще упродовж 40 днів.

Про Марію Власюк уже є стаття у Вікіпедії. У ній йдеться, що вона двічі потрапляла у ДТП, тому вирішила рятувати людей. Вступила на навчання до Рівненського медколеджу на фельдшера лікувальної справи. Однак, крім навчання, під час Революції Гідності брала участь у різних мітингах, ходила на вишкіл в УНА-УНСО. Працювала в міській лікарні Рівного рентген-лаборантом на комп'ютерній томографії. Під час процедур спілкувалася з військовими-фронтовиками, що лікувались від ран, одержаних на сході України. 2015 року вирішила піти на військову службу до 80-ої окремої десантно-штурмової бригади.

У 2017 році отримала військовий квиток та пішла працювати за контрактом у 80-ту бригаду. А вже в листопаді її відправили на курси молодого бійця (КМБ) в «Десну», де 2,5 місяця оволодівала військовою наукою.

2020 року знову повернулася в ООС на схід. Там зустріла повномасштабне російське вторгнення в Україну. Обіймала посаду фельдшера евакуаційного відділення медичної роти. З 24 травня 2022 року перестала виходити на зв'язок, тоді рідні забили на сполох і почали шукати дівчину.

Загинула біля селища Білогорівка Сєвєродонецького району Луганської області.  Про загибель старшого сержанта Марії Власюк 27 травня 2022 року повідомила Березнівська міська рада.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також