«Бронза», рекорд та олімпійська путівка — австралійські успіхи Анни Хлістунової

1668 0

19-річна рівнянка Анна Хлістунова здобула першу і поки що єдину медаль для української збірної на чемпіонаті світу з водних видів спорту, що відбувається в австралійському Мельбурні. Аня з третім результатом увійшла спочатку до півфіналу, а потім і до фіналу на дистанції 100 м брасом.

19-річна рівнянка Анна Хлістунова здобула першу і поки що єдину медаль для української збірної на чемпіонаті світу з водних видів спорту, що відбувається в австралійському Мельбурні. Аня з третім результатом увійшла спочатку до півфіналу, а потім і до фіналу на дистанції 100 м брасом. Розпочала вирішальний заплив Хлістунова не дуже вдало, але на другій частині дистанції вона додала обертів, здобувши бронзову медаль. Випередили нашу спортсменку лише представниці Австралії та Сполучених Штатів, причому переможниця пропливла з новим світовим рекордом. Результат, показаний рівнянкою — 1:07.27, — це новий рекорд України, а також повторення рекорду Європи. Крім того, «бронза» чемпіонату світу — це путівка на Олімпійські ігри-2008 до Пекіна. Нагадаємо, що 2006 року Хлістунова на цій же дистанції стала дворазовою чемпіонкою Європи. Готував спортсменку до змагань тренер Сергій Бондар (Воронцов), першим же тренером плавчині є Світлана Волошина.