Броварчани не здаються

1561 0

Завидну волю до перемоги продемонстрував рівенській публіці футбольний клуб «Нафком» з міста Бровари у черговому матчі чемпіонату серед команд другої ліги. Двічі по ходу гри проти «Вереса» гості програвали — 0:1 та 1:2, втім, двічі знаходили мужність відігратись. На 80-й хвилині за рахунка 2:2 досвідчений Сергій Вознюк пробив пенальті, але не забив.

Завидну волю до перемоги продемонстрував рівенській публіці футбольний клуб «Нафком» з міста Бровари у черговому матчі чемпіонату серед команд другої ліги. Двічі по ходу гри проти «Вереса» гості програвали — 0:1 та 1:2, втім, двічі знаходили мужність відігратись. На 80-й хвилині за рахунка 2:2 досвідчений Сергій Вознюк пробив пенальті, але не забив. А як відомо, не забиваєш ти… Одне слово, вже у доданий арбітром час броварчани взяли і забили третій гол. У рівнян часу на те, щоб теж проявити волю до перемоги, вже не було, тому вони програли — 2:3. Прикро, адже до цього «Верес» не поступався чотири тури. У разі ж перемоги над «Нафкомом» він міг піднятися на небачену цього сезону висоту — 12 місце, у результаті таки залишився тринадцятим. Іван Кованда, технічний директор команди «Верес»: — Суперник був кращим. Функціональна наша готовність не на тому рівні, що хотілося. Нам потрібно більше кваліфікованих футболістів. Іншого виходу з ситуації не бачу. — З яким настроєм команда вирушить на заключні ігри? — Будемо прагнути вивезти хоча б 4 очки. Матчем проти «Нафкому» «Верес» прощався зі своїми вболівальниками до нового чемпіонату. Дві заключні гри рівняни проведуть у гостях — 9 червня у Боярці, а 16 червня у Плисках.