Біля обласної бібліотеки буде і парковка — бо це частина «безбар’єрного простору»

902 0

Ми у соцмережах:

Біля обласної бібліотеки буде і парковка — бо це частина «безбар’єрного простору»

Ще торік у Рівному розпочався ремонт бібліотеки, що у парку на Лебединці. Але завершувати його будуть вже наступного року.

Обшарпана будівля бібліотеки вже давно потребувала ремонту. А тепер хоч і повільно, та бібліотека стає ошатною. Фінансує реконструкцію Державний фонд регіонального розвитку. У будівлі вже замінили вікна на енергоефективні, утеплили та пофарбували фасад. Йдеться також про утеплення даху з використанням покрівельної мембрани та заміну опалення.

Одним із головних завдань реконструкції є перетворення біблотеки на простір без обмежень для людей з інвалідністю. Тож тут буде відповідний пандус, спеціальний ліфт, який уже добудували ззовні. А також — парковка для автомобілів на майданчику перед бібліотекою.

Валентина Ярощук, директор обласної нау­кової бібліотеки:

Проектом реконструкції бібліотеки було передбачено облаштування парковочних місць для автомобілів людей з інвалідністю, і тільки для них. Їх буде чотири — не більше. Цього вимагають сучасні державні архітектурно-будівельні стандарти, як і облаштування під’їзду пожежної техніки до громадських закладів, який теж будемо робити. Окрім того, передбачається розширення й асфальтування доріжки, яку протоптали самі люди в напрямку до стадіону «Авангард».

За словами п. Ярощук, наразі освоєно 10 мільйонів гривень з 18, передбачених на реконструкцію бібліотеки. Проект незабаром мають переглядати — потрібно привести його у відповідність до нових архітектурно-будівельних норм, які за рік змінилися. Тільки після цього реконструкція продовжиться і має бути завершена вже в наступному році.

Дарина Гузенкова.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також