![Буде тобі, враже, так, як відьма скаже: Енджі Крейда запрошує рівнян на зустріч (ВІДЕО)](/img/650/bude-tobi-vrazhe-tak-yak-vidma-skazhe-endzhi-kreyd_20240210_9545.jpg)
Пісню співачки Енджі Крейда «Враже» на слова Людмили Горової можна сміливо додати до списку головних пісень війни, яку росія, розв’язала проти України. Благодійна зустріч зі співачкою відбудеться у Рівному завтра, 11 лютого. Вона чекатиме своїх фанів у Златі Плазі.
Зустріч відбудеться о 17:00 на третьому поверсі Торгівельного центру. Охочі зможуть сфотографуватись зі співачкою та довідатись про неї багато цікавого. Буде нагода також разом заспівати хіт «Враже» і задонатити на ЗСУ.