Будинок ветеранів: розпочав Шакирзян, а продовжить бюджет

1543 0

Ми у соцмережах:

Будинок ветеранів: розпочав Шакирзян, а продовжить бюджет

У Рівному на вулиці Гур’єва облаштували приміщення колишнього ЖЕКу і назвали «Будинок ветеранів». Ідея його створення належить громадським організаціям та волонтерам. Вдало збіглося, що ремонт проходив під час виборчої кампанії, а це дозволило тодішньому кандидату в міські голови, а тепер секретарю міськради Віктору Шакирзяну пожертвувати на це чималу суму. Тепер же заклад стане комунальним, що дозволить виділяти на підтримку його діяльності кошти з міського бюджету.

Віктор Шакирзян, секретар міськради Рівного:

Комунальний заклад «Будинок ветеранів» стане місцем, де кожен ветеран АТО / ООС зможе реалізувати свої права в повній мірі. Отримати допомогу в питаннях працевлаштування, зможе координувати свою діяльність з такими ж як він ветеранами, з міськими службами, з органами влади. Тут зможуть отримати необхідну підтримку не тільки безпосередньо самі учасники бойових дій, але і члени їхніх родин.

Тарас Обоїста, міський депутат, ветеран АТО:

У нашому місті є близько 8 тисяч учасників бойових дій та ветеранів. Наші захисники — це сильні духом люди, проте й вони інколи потребують допомоги — юридичної, психологічної, соціальної. Комусь потрібно підказати, як оформити документи, а комусь — як жити після отриманого стресу. Адже не всі мають потрібну освіту чи досвід. Крім психологічної, юридичної підтримки, планується допомога в реалізації ветеранських бізнес- та соціальних проєктів. Будинок ветерана покликаний допомогти у всіх цих випадках.

Зараз держава виділяє великі кошти на проєкти, що покликані підтримувати ветеранів. Однак усі ці кошти проходять повз Рівне, бо у нас нікому писати ці проєкти. У «Будинку ветеранів» працюватимуть фахівці, які займатимуться написанням таких проєктів.

Щодо п. Шакирзяна, то знаю, що у свій час він суттєво допоміг із ремонтом приміщення.

У проєкті рішення, опублікованому на сайті міської ради, вказано, що у «Будинку ветеранів» буде дев’ять працівників.

Богдан СЛОНЕЦЬ.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також