Будь-хто може просити землю у Рівному. Але не кожному її дадуть

1114 0

Ми у соцмережах:

Вулиця Скрипника. Фото з архіву

Шквал критики викликав проєкт рішення, який планують винести на розгляд міськради Рівного. Нікому раніше не відомий рівнянин Леонід Левчук звернувся до міської ради з проханням виставити на продаж 22 земельні ділянки в Тинному на вулиці Скрипника. Коли про це стало відомо, то серед депутатів виникла гаряча суперечка. Підозрюють, що такий проєкт рішення виник неспроста й за ним стоїть відомий забудовник. Керівники міста запевняють: змушені реагувати на прохання рівнянина, бо так вимагає закон.

Галина Кульчинська, міська депутатка:

— Для того, щоб проєкт рішення потрапив на сесію міської ради, потрібно докласти зусиль. Однак цей чоловік написав заяву в грудні, а її уже оформили у проєкт рішення, який виносять на сесію. У цьому проєкті просять продати 22 земельні ділянки, щоб побудувати на їхньому місці багатоповерхівку. Нагадаю, що у масиві на вулиці Скрипника у 2015 році земля була виділена для сімей загиблих героїв АТО.

Олександр Третяк, міський голова Рівного:

— Будь-який мешканець міста може звернутися з проханням виділити йому хоч 150 земельних ділянок. Однак це лише прохання. І не факт, що його міська рада підтримає.

Віктор Шакирзян, секретар міської ради:

— У цьому масиві землю давали не лише воїнам АТО, але й нашим визначним спортсменам. Впевнений, що депутати розберуться з цим питанням. Однак у мене є великі сумніви, що земля, яку просять, буде виставлена на продаж. Було б краще, якби ці земельні ділянки залишилися в резерві. Адже війна триває. Та й спортсменів у нас є чимало. Думаю, вільні земельні ділянки у тому місці в Рівному пригодяться. Тим більше, що там ми уже заасфальтували частину дороги, щоб власникам земельних ділянок було зручно до них добратися.

Святослав Стельмащук, депутат, член земельної комісії:

— Це питання буде винесено на розгляд сесії міськради Рівного лише тому, що є відповідна заява. Відповідно до регламенту, якщо є заява, то таке рішення має розглядатися сесією. Лунають звинувачення — мовляв, депутати роздають землю направо і наліво. Однак це неправда. Цей проєкт рішення виник винятково через те, що не можна ігнорувати прохання людей. Стосовно масиву на вулиці Скрипника, то я буду відстоювати, щоб там землю отримували лише ті, хто її заслуговує.

Богдан СЛОНЕЦЬ.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також