Будуть і парад випускників, і пришкільні табори, бо вірус відступив

733 0

Ми у соцмережах:

Будуть і парад випускників, і пришкільні табори, бо вірус відступив

Минулоріч Рівне відмовилося від параду випускників. Ходу одинадцятикласників від парку ім. Шевченка до майдану Незалежності скасували через пандемію. Однак наразі епідеміологічна ситуація нормалізується, тому випускниці уже готують вечірні сукні, щоб пройтися з однокласниками та з оркестром центром міста.

Богдан Турович, начальник міського управління освіти:

— Навчання у школах триватиме до 4 червня. Оскільки був карантин, то заклади мають дотриматися вимоги — 175 навчальних днів. Ми рекомендували закладам освіти утриматися від проведення урочистих лінійок, так званих свят останнього дзвоника, за масової участі школярів та їхніх батьків. Однак урочисті випускні для 9-11 класів відбудуться. Формат їхнього проведення школи обиратимуть самостійно. Також активно готуємося до проведення параду випускників. Уже й узгоджено дату — 26 червня. Хода може не відбутися лише у тому випадку, коли Рівне потрапить у «червону» зону.

Дуже важливим питанням для батьків є функціонування пришкільних таборів. Цього року вони будуть. Літні табори діятимуть з 7 по 25 червня. Загалом табори будуть у 33 навчальних закладах міста, в яких зможуть провести час близько восьми з половиною тисяч дітей. Будуть діяти відповідні програми відпочинку дітей з дворазовим харчуванням.

Богдан СЛОНЕЦЬ.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також