Будь-якої миті міг пролунати вибух

1325 0

Ми у соцмережах:

Будь-якої миті міг пролунати вибух

Будинок у Рафалівці селянам врятували, а дровітня та господарська споруда - згоріли.

Десять рятувальників на трьох автомобілях примчали вночі 20 грудня в  смт.Рафалівка, що у Володимирецькому районі, де спалахнула чимала пожежа..

Горіли дерев’яна дровітню та цегляна господарська споруда. Пожежу побачили надто пізно. Вогонь швидко поширюючись, набирав сили, отож міг перекинутись на житловий будинок та сусідні господарські споруди, які були розташовані лише за кілька метрів від осередку пожежі.

З’ясувалося, що в палаючій споруді є пропанові балони. Тому, щоб попередити загрозу вибуху,  водяні стволи були направлені в місця їх ймовірного розташування, а після їх знаходження і охолодження,  винесено на безпечну відстань від місця пожежі. Локалізувати пожежу вдалося через годину . 

Вогонь встиг завдати значних збитків власникам, знищивши дровітню та господарську споруду, близько 20 складометрів дров, 2 тонн торфобрикету, 20 тонн сіна, господарське та домашнє майно.

Рятувальниками те селяни, що їм допомагали, врятовали легковий автомобіль, який був поряд осередка пожежі, дві кози, дві свині та курей.

Причину виникнення пожежі та обсяги збитків ще з’ясовують, повідомляє ГУ ДСНС в Рівненській області.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також