![Фото - НПП Пуща Радзивіла](/img/650/bureviy-na-rivnenshchini-lamav-navpil-ta-vikorchov_20240717_6142.jpg)
Збитків - годі рахувати...
В таку погоду лісом краще не гуляти. Нещодавня негода пройшлася різними районами області. Зокрема, від буревію "дісталося" Національному природному парку "Пуща Радзівіла" у Сарненському районі.
В таку погоду лісом краще не гуляти. Нещодавня негода пройшлася різними районами області. Зокрема, від буревію "дісталося" Національному природному парку "Пуща Радзівіла" у Сарненському районі.
ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686