Буритимуть понад 4 кілометри: від Млинівської до «Авангарду»

1975 0

Ми у соцмережах:

Рівнеобленерго

Щоб прокласти під землею дві кабельні лінії електропередач. Такі плани «Рівнеобленерго» пов’язані з наміром збудувати біля стадіону «Авангард» нову електричну підстанцію, з’єднавши її з потужнішою станцією, що на Млинівській. На підприємстві запевняють, що буритимуть таким методом, який дозволить не пошкодити ні дороги, ні споруди.

Протяжність підземних кабельних ліній електропередач становитиме 4,6 км, і пролягатимуть вони через вулиці Млинівська, Біла, Петра Дорошенка, Пересопницька, Гоголя та вздовж Усті — до місця, де буде нова підстанція потужністю 110/10 кВ.

— Навантаження на енергомережі щороку зростає на 2%, тому введення в експлуатацію підстанції забезпечить більш надійне та якісне електропостачання і дозволить розвивати міську інфраструктуру, — Рівнеобленерго » Алла Ліхачова. — Роботи з прокладання ЛЕП проводитимуть із застосуванням найсучасніших методів — горизонтально-направленого буріння. Це означає, що автомобільні та залізничні шляхи, зелені насадження, об’єкти міської інфраструктури не будуть пошкоджені. Сама ж підстанція буде оснащена сучасним цифровим обладнанням, двома новими трансформаторами і матиме три поверхи.

Перш ніж розпочати будівництво, ПрАТ «Рівнеобленерго» має провести громадське обговорення впливу на довкілля. Перші слухання відбудуться 26 грудня об 11.00 у приміщенні Рівненської ОДА (кабінет 201). Поки не буде схвалення громадськості та затвердження проекту, будівництво не розпочнуть.

Алла САДОВНИК.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також