Був близьким до п'єдесталу, але нагород не здобув

1009 0

Рівненський пістолетник Олег Омельчук на Перших Європейських іграх у Баку виступав одразу у трьох дисциплінах, але повертається до Рівного без медалей.

Олег Омельчук_03 У стрільбі з пневматичного пістолета на 10 м Омельчук з першим результатом увійшов до фіналу, але на вирішальній стадії став шостим. Подібна ситуація була і на 50-метрівці. Знов таки кваліфікацію наш стрілець пройшов найкраще. При цьому його результат 567 очок віднині є рекордом Європейських ігор. Але у фіналі приціл збився, а відтак лише четверте місце. Останній шанс здобути у Баку нагороду в Олега був у міксті. Рівнянин виступав у парі з олімпійської чемпіонкою Оленою Костевич на 10 м. На жаль, і в цій вправі медаль виграти не судилось — п'ята сходинка. Не змогла пробитися до півфіналу на Іграх у Баку і рівненська боксерка Катерина Шамбір. У чвертьфіналі у категорії до 75 кг вона програла голландці. Крім Омельчука та Шамбір честь Рівненщини в Азербайджані також захищатимуть плавці Ігор Проскура, Денис Мартинюк та Владислава Мазницька, а також представники «Інваспорту» дзюдоїсти з вадами зору Олександр Помінов та Наталія Ніколайчик.