Cервісні центри МВС Рівненщини працюватимуть за святковим графіком

219 0

Ми у соцмережах:

фото - ілюстративне

У Святу Трійцю та День Конституції України сервісні центри МВС на Трійцю додатково змінюють свій графік роботи.

19 червня, у суботу, територіальні сервісні центри МВС працюватимуть до 15:45, а 20, 21 та 22 червня у сервісних центрах МВС – вихідні.

Зважте, що в регіональному сервісному центрі ГСЦ МВС в Рівненській області, окрім 19 та 20 червня, буде вихідний і в понеділок, 21 червня.

На День Конституції України сервісні центри МВС Рівненщини також працюватимуть за святковим графіком. Сервісні центри МВС не працюватимуть 27, 28 та 29 червня. Робочий тиждень розпочнеться із середи - 30 червня.

Що ж стосується регіонального сервісного центру ГСЦ МВС в Рівненській області, то 26, 27 та 28 червня будуть вихідними днями, а з 29 червня — робота у звичному режимі. Завчасно плануйте свій візит до сервісних центрів МВС. 

Нагадуємо, що сервісні центри надають послуги за попереднім записом: через функціонал на сайті «Запис в електронну чергу» - https://equeue.hsc.gov.ua/#/login, а також за номерами телефонів регіональних сервісних центрів МВС, де електронна черга ще не запроваджена  http://hsc.gov.ua/kontakti/ .
 РСЦ ГСЦ МВС в Рівненській області

 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також