Частина шкіл у Вараській ТГ повернуться до очної форми навчання

549 0

Ми у соцмережах:

Частина шкіл у Вараській ТГ повернуться до очної форми навчання

На засіданні Комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Вараської громади вирішили відновити навчальний процесу школах і дитсадках. Було ухвалено низку рішень.

 Зокрема, із 7 лютого по 11 лютого із використанням дистанційних технологій відновлюється освітній процес у закладах загальної середньої освіти міста Вараш та у Рудківському ЗЗСО, Сопачівському та Більськовільському ліцеях для учнів 1-11 класів, у Заболоттівській гімназії для учнів 5-11 класів.

У Заболоттівській гімназії (для учнів 1-4 класів), Мульчицькому ліцеї, Озерецькій гімназії, Собіщицькому ліцеї, Старорафалівській гімназії із 7 лютого буде відновлено освітній процес в очній формі.

Також своїм рішенням члени комісії продовжили заборону відвідування закладів позашкільної освіти із 7 лютого 2022 року по 11 лютого 2022 року.

Водночас, ухвалено дозволити із 7 лютого 2022 року відвідування індивідуальних занять у Вараській дитячій музичній школі (із дотриманням усіх протиепідемічних заходів). Натомість усі групові заняття будуть проводитися з використанням дистанційних технологій до зниження рівня захворюваності на гострі респіраторні вірусні інфекції із 7 по 11 лютого 2022 року включно.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також