Чемпіонат стартував без сюрпризів

1480 0

Без несподіванок розпочався новий чемпіонат області з футболу. Чемпіон оржівський «ОДЕК» приймав ФК «Вельбівно». Усе для оржівців розпочалося досить вдало, Євген Скляр та Андрій Новак досить швидко забили два голи. Втім, на останніх хвилинах тайму Олександр Толстяк один гол відіграв. Складно сказати, як би завершився матч, але на початку другої половини гості залишились у меншості. «ОДЕК» мав більше моментів, але саме ФК «Вельбівно» мало шанс поставити крапку в матчі. Наприкінці матчу м’яч потрапив у поперечину. Оржівці перемогли — 2:1.

Без несподіванок розпочався новий чемпіонат області з футболу. Чемпіон оржівський «ОДЕК» приймав ФК «Вельбівно». Усе для оржівців розпочалося досить вдало, Євген Скляр та Андрій Новак досить швидко забили два голи. Втім, на останніх хвилинах тайму Олександр Толстяк один гол відіграв. Складно сказати, як би завершився матч, але на початку другої половини гості залишились у меншості. «ОДЕК» мав більше моментів, але саме ФК «Вельбівно» мало шанс поставити крапку в матчі. Наприкінці матчу м’яч потрапив у поперечину. Оржівці перемогли — 2:1. З аналогічним рахунком рівненська «Славія» у Здолбунові переграла «Волинь-Цемент». Сарненський «Маяк» обіграв рівненський «Хімік» — 1:0, а кузнецовське дербі «Ізотоп» — «Варіант» завершилося перемогою першого — 4:0. Поєдинок у Радивилові між «Соколом» і березнівським «Случем» звершився 0:0. Гра між гощанським «Амако» та «Вересом-2» мала відбутися учора. До речі, усі свої матчі дублери головної команди області проводитимуть саме по середах. Стартував також чемпіонат у другій лізі області: «Водник» (Рівне) — ФК «Гоща» — 4:1, «Горизонт» (Костопіль) — «Фіалка» (Зоря) — 4:1, «Енергія» (Володимирець) — «Сатурн» (Дядьковичі) — 7:0, «Горинь» (Дубровиця) — ФК «Смига» — 2:2, «Млинков» (Млинів) — «РОКО» (Городок) — 1:1, «Фортуна» (Омеляна) — «Полісся» (Рокитне) — 2:0. А за кілька днів до цього відбулися матчі 1/8 фіналу Кубка області: «Полісся» — «ОДЕК» — 0:3, ФК «Смига» — ФК «Підлужжя» — 1:2, «Амако» — «Варіант» — 1:0, «Волинь-Цемент» — «Енергія» — 1:1 (5:4 — по пен.), «Ізотоп» — «Сокіл» — 5:1, «Водник» — «Славія» — 0:2, «Маяк» — «Случ» — 1:0, «Хімік» — ФК «Вельбівно» — 2:0. У чвертьфіналі 6 травня зустрінуться «Маяк» — «Амако», «ОДЕК» — «Хімік», ФК «Підлужжя» — «Славія», «Волинь-Цемент» — «Ізотоп».