Чемпіони без пляжу

1622 0

Навряд чи повернеться язик назвати Рівне суперпляжним містом, є у нас Басів Кут, та й на той не усі мешканці наважуються ходити. Пляжів у нас майже немає, а от команда з пляжного волейболу є, причому не просто команда, а найсильніша у своїй віковій групі в країні.

Навряд чи повернеться язик назвати Рівне суперпляжним містом, є у нас Басів Кут, та й на той не усі мешканці наважуються ходити. Пляжів у нас майже немає, а от команда з пляжного волейболу є, причому не просто команда, а найсильніша у своїй віковій групі в країні. Нещодавно у Кременчуці пройшла першість України серед спортсменів до 18 років, на якій наше місто представляла команда ОДЮСШ у складі Олексія Клямара та Андрія Куцмуса. На турнірному шляху рівняни здобули шість перемог, програвши одну-єдину партію і то у фіналі. Причому у півфіналі та фіналі Олексій та Андрій змогли обіграти спортсменів Іллічівська та Одеси, які мають неабиякий досвід виступу на міжнародних стартах. Таким чином, саме наші хлопці здобули право представляти Україну на Кубку Європи, що пройде у серпні у чеському Брно, а також на Кубку світу, місце проведення якого через атипову пневмонію у Таїланді поки що невідоме. Щоправда, участь рівнян у цих престижних змаганнях залежатиме від наявності у них коштів. За словами тренера, а з недавнього часу ще й голови Асоціації пляжного волейболу Рівенської області, Сергія Тимчака, для того, щоб краще підготуватися до міжнародних стартів, всеукраїнська асоціація готова звільнити нашу команду від сплати заявочного внеску для участі у дорослому чемпіонаті України, проте на проїзд та проживання знов-таки потрібно шукати кошти. Щодо чемпіонату України, то він складається з чотирьох турів, які пройдуть у Запоріжжі, Ужгороді, Краматорську та Києві. Зможуть побачити пляжний волейбол на власні очі й рівенські шанувальники спорту: 24-25 травня на стадіоні «Хімік» пройде відкрита першість Рівного, присвячена Дню хіміка.